درباره ما

درباره کلینیک


کلینیک دندانپزشکی دکتر انتظار بهترین مرکز دندانپزشکی آذربایجان می باشد که از سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرده و با سابقه ای درخشان در زمینه های مختلف دندانپزشکی (عمومی و تخصصی) خدمات ویژه ای به شهروندان گرامی ارائه می نماید.

رزرو وقت ملاقات


ما برای خدمت آماده ایم

برخی خدمات


بلیچینگ دندان

دندان ها بسیار مهم و حساس هستند و به این ترتیب یکی از مهمترین چهره های زیبایی به شمار می آیند. مهمترین نکته در مورد دندان ها تمیز بودن بین آن ها و سفید بودن سطح دندان است.


جرم گیری و سفید کردن

جرم گیری دندان عبارتست از پاکسازی دندان‌ها با استفاده از ابزار‌های دندان پزشکی یا دستگاه فراصوت (اولتراسونیک) که به فرآیند جرمگیری دندان کمک می‌کند. جرم گیری دندان، سطح دندان را تمیز کرده و زبری آن را رفع می‌کند.

ترمیم و زیبایی

امروزه اصطلاح دندانپزشک زیبایی که به Cosmetic dentistry معروف است بسیار رواج پیدا کرده است. دندانپزشک زیبایی در واقع با ظاهر دندان ها و افزایش زیبایی فرد درگیر است که تاکید بر هنر دندانپزشکی بیشتر از علم دندانپزشکی دیده می شود.


روکش دندان

روکش یا به عبارت دیگر پروتز دندان ثابت ، که به انگلیسی dental crown نامیده میشود، یک کلاهک فلزی یا سرامیکی و یا ترکیبی از هر دوی آنهاست که بر روی دندانهای با تخریب گسترده گذاشته میشود ،تا علاوه بر حفاظت از آنها در برابر شکستن، عملکرد و زیبایی دندان نیز مجددا به آن باز گردانده شود.

جراحی کاشت ایمپلنت

ایمپلنتها پایه هایی از جنس تیتانیوم خالص هستند که درون استخوان فک گذاشته می شود و به عنوان ریشه دندان جهت نگهداری روکش هایی که جایگزین تاج دندان می شوند استفاده می شوند این ریشه های مصنوعی پس از اینکه در استخوان محکم شدند، دندانهای جدید روی این ریشه ها نصب می گردند و این دندانها کاملا” از هر نظر شبیه به دندانهای طبیعی هستند و احساس می گردند.


جراحی سینوس لیفت دندان

جراحی سینوس یا لیفت سینوس، یک عمل است که در آن یک استخوان به فک بالا در ناحیه‌ی دندان‌های آسیای بزرگ و دندان‌های آسیای کوچک اضافه می‌شود. گاهی این عمل را به‌عنوان عمل بالا بردن سینوس نیز می‌نامند. استخوان به ناحیه‌ی بین فک و سینوس‌های فک بالا که در هر دو طرف بینی‌تان قرار دارند، افزوده می‌شود. برای ایجاد فضای کافی برای استخوان، غشای سینوسی باید به‌صورت رو به بالا حرکت یا “لیفت” داده شود.


01234567890

سال سابقه کاری

کلینیک دکتر انتظار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه خدمات  دندانپزشکی (عمومی ، تخصصی) توانسته بهترین خدمات را به بیماران ارائه نماید. و با رضایت بیماران از خدمات ارائه شده توانسته محبوب ترین کلینیک دندانپزشکی واقع گردد.
مکانی آرام و متنوع

خدمات ارائه شده دندانپزشکی در فضایی کاملا آرام و با بهترین تجهیزات دندانپزشکی و محیطی بهداشتی و مجهز ارائه می گردد.
دندانپزشک

دکتر ساسان انتظار


متخصص دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی دکتر انتظار  بهترین مرکز دندانپزشکی آذربایجان می باشد که از سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرده و با سابقه ای درخشان در زمینه های مختلف دندانپزشکی (عمومی و تخصصی) خدمات ویژه ای به شهروندان گرامی ارائه می نماید.


مشاهده پروفایل


سوالی دارید

اکنون با ما تماس بگیرید


تلفن تماس کلینیک

04133273158رزرو نوبت آنلاین

شما می توانید برای تعیین وقت ویزیت با سیستم رزرو نوبت آنلاین به صورت ۲۴ ساعته نوبت خود را اخذ و در زمان مقرر به کلینیک مراجعه فرمایید.نقشه ما بر روی گوگل

دنبال کنید

فعالیت ما را

کلینیک دندانپزشکی دکتر انتظار  بهترین مرکز دندانپزشکی آذربایجان می باشد که از سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرده و با سابقه ای درخشان در زمینه های مختلف دندانپزشکی (عمومی و تخصصی) خدمات ویژه ای به شهروندان گرامی ارائه می نماید.کلیه حقوق این سایت برای دکتر ساسان انتظار محفوظ می باشد.

طراحی شده توسط : طراحی سایت در تبریز